2 Uzman Bitcoin Öngörülerini Paylaştı: Bunlar Bekleniyor!

2 Uzman Bitcoin Öngörülerini Paylaştı: Bunlar Bekleniyor!

Bitcoin fiyatının Rusya ve Ukrayna arasındaki artan gerilimler nedeniyle 35.000 doların altına geçici olarak düşmesine rağmen, analistler kriz sonrası piyasaların hızla telafi edilebileceğini düşünüyor. 2 uzmanın güncel analizlerini Kriptoks.com okuyucuları için derledik.

Bitcoin dip fiyatları doğruladı mı?

Bu konu hakkında, yakın tarihli Kitco röportajında Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Bitcoin’in muhtemelen 30.000 dolar civarında sağlam bir destek bulduğunu ve şu anda yükselişte trendine girdiğini söyledi:

Evet, bunun bu Rusya-Ukrayna çatışmasının dibi olduğuna inanıyorum. 30.000 dolar seviyesinde çok fazla desteğimiz var… Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe iteceğiz.

Mashinsky’ye göre, Rusya’nın Ukrayna’ya agresif yürüyüşü sonucunda piyasalar aşırı kaldıraçtan kurtulduğunda Bitcoin’in yükseliş eğilimi göstermesi bekleniyor:

Kaldıraçlı işlemlerin hepsi temizlendi. Olumsuz haberler nedeniyle satmak isteyen tüm yatırımcılar bunu çoktan yapmıştı. Kripto piyasası, birçok insanın inandığı kadar fazla nüfuza sahip değil. Bu insanlar sattığında, yalnızca alıcılar kalır ve bunun sonucunda fiyatlar yükselir.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.