2 Ünlü Milyarder: Bitcoin Önümüzdeki Aylarda Bu Seviyelerde!

2 Ünlü Milyarder: Bitcoin Önümüzdeki Aylarda Bu Seviyelerde!

Hotmail, Skype ve Tesla girişimlerinin ilk yatırımcıları olan günümüz milyarderleri, Bitcoin fiyatını ralliye ulaştıracak katalizörleri sıralıyor.

Tim Draper, 250.000 dolarlık Bitcoin tahminini ikiye katladı

Girişim sermayesi yatırımcısı Tim Draper, yakın tarihli röportajda, Bitcoin fiyatının altı haneli rakamlara ulaşabileceğini söyledi. Coinbase, Hotmail, Skype, Tesla ve Twitter’ın erken yatırımcısı olan Draper, Bitcoin rallisinin kadınlarla başlayacağını düşünüyor:

Kadınların tam olarak ne zaman Bitcoin kullanmaya başlayacağını bilmiyorum. 14 yatırımcıdan sadece biri kadın. Şimdilerde bu oran 6’ya ulaştı. Sonunda eşitleneceğini düşünüyorum. Eşit olacak şekilde, bireysel yatırımların %80 kadınlar tarafından kontrol edilecek…Bu her şeyi değiştirebilir. Ve aniden, tüm kadınların Bitcoin cüzdanları olacak ve BTC ile bir şeyler satın alacaklar. Ve 250.000 dolarlık tahminimin hemen altında patlayacak bir BTC fiyatı göreceksiniz.

Bu arada Draper, NFT ve DeFi sektörlerinin de kurumsal seviyelerde benimseneceğini tahmin ediyor. DAO’lar konusunda, otonom organizasyonların başarılı işletmelerin çeşitli paydaşlarını daha adil bir şekilde ödüllendirmek için kullanılabileceğini söylüyor.

Mike Novogratz, Bitcoin’in bir sonraki ralliye liderlik edeceğini söyledi

Mike Novogratz, Galaxy Digital CEO’sudur ve Bitcoin ve Terra’ya olan desteğiyle bilinir. Milyarder yatırımcı, yakın tarihli tweetlerinde Bitcoin’in bir sonraki ralliye liderlik edeceğine inandığını paylaştı.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.