2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

2 Ünlü Analist, Boğa Koşusu Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti olan Cheds akıllı sözleşme platformları Ethereum (ETH) ve Avalanche (AVAX) ve diğer üç altcoin projesini dar bir aralıkta işlem gören bir piyasada güç belirtileri gösterdiğini söylüyor. Öte yandan Inmortal takma isimli kripto stratejisti ise ATOM ve ETH için ralli beklentisini dile getiriyor. İki analistin tahminlerini Kriptoks.com olarak masaya yatırıyoruz.

Bu altcoin projeleri boğa koşusuna hazırlanıyor

Yeni bir strateji oturumunda, Cheds takma adlı kripto analisti, Ethereum‘un bir yükseliş devam modeli oluşturduğunu gördüğünü söylüyor ancak boğaların, momentumunu sürdürmek için ETH’nin ani direncini ortadan kaldırması gerektiğini belirtiyor. Analist şöyle diyor:

“Genellikle bir dizi iç çubukla bir boğa flaması başlatmanız gerekir. Boğaları burada tamamen küçümsemezdim… Boğalar tarafından hoş bir küçük itme ve ardından normal bir duraklama ve konsolidasyon… Sadece 3.000  dolarlık izin için bekleyin. ”

Cheds’in rallisinin bir sonraki ayağını başlatmaya yakın olduğunu söylediği akıllı sözleşme platformu Avalanche. Analist AVAX için şöyle diyor:

AVAX, pivot noktası olan [65 dolar] değerinden geri döndü… Şimdi yükselişe geçmek için bir tren yolu anahtarı olan seviyeye sıçradık. Benim düşünceme göre, bu 90 doların üzerine çıkarsak, muhtemelen küçük bir boğa koşusu görebiliriz.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.