2 Efsanevi Trader: Bu 3 Altcoin Büyük Kırılmanın Eşiğinde!

2 Efsanevi Trader: Bu 3 Altcoin Büyük Kırılmanın Eşiğinde!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti olan Michael van de Poppe Bitcoin ve altcoin piyasasına dair yorumlarını paylaştı. Öte yandan efsanevi analist John Bollinger Ethereum fiyatı için “dikkatli olma çağrısı” yaptı. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, Bitcoin ve altcoin hareketlerine dikkat çekti

Kripto traderı Michaël van de Poppe, 626.100 Twitter takipçisine altcoin’lerin BTC’nin değişken piyasa sıçramasını izleyeceğini söyledi. Analist, altcoin’lerin BTC’nin 2.000 dolarlık volatil bir hareketle dikkatleri üzerine çektiğinden bahsetti.  Daha önce Van de Poppe, BTC’nin 20.000 doları aşması halinde 25.000 dolara kadar yükselebileceğini söylemişti. Önemli olan kısmın, 20.000 doların üzerine çıkmak olduğunu aktardı.  Ayrıca Van de Poppe, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Piyasalar bunu iyi takip ediyor. [ABD Doları] endeksi düşerken, düşüklerin, toparlanmanın ve gücü ima eden güçlü mumlarla Bitcoin geri döndü. Bu durumda 21.500 dolara doğru devam edebilir, konsolide edip 20.000 doların üzerinde tutabiliriz ve 23.000-25.000 dolara doğru devam edebiliriz.

Bitcoin’in ardından altcoin’ler takip edilecek

Bitcoin patladığında, kripto traderı altcoinlerin yakından takip edeceğini söylüyor. “Dolar gece boyunca değer kaybettiği için Bitcoin güçlü bir şekilde yukarı doğru kırılıyor. Bu arada, Bitcoin spot ışığı alırken altcoinler BTC çiftlerinde biraz düzeltme yapıyor. Altcoinler de aynı şeyi yapacak,” diyor.  İki spesifik altcoine bakan Van de Poppe, takipçilerini Chainlink (LINK) ve Cosmos’a (ATOM) yönlendiriyor. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

Chainlink güçlü görünüyor ve burada hala büyük bir fırsat, bunu tekrarlayıp duruyorum. ATOM burada çok güçlü görünüyor, diğer birçok altcoin ise güç belirtileri göstermeye başlıyor. Önümüzdeki aylar, bir ton volatilite ile eğlenceli olacak.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.