2 Efsane Analist Haziran’da Patlayacak Altcoin’leri Paylaştı!

2 Efsane Analist Haziran’da Patlayacak Altcoin’leri Paylaştı!

Popüler bir kripto para birimi traderı, piyasalar yaza girerken iki altcoin için olası fiyat artışlarını izliyor. Ayrıca en büyük kripto para olan Bitcoin için de yorumlarını aktarıyor. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, Bitcoin’de yükseliş bekliyor

Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, 608.100 Twitter takipçisine, son Bitcoin’in (BTC) bir fiyat düşüşünden geri dönmesinin, hem BTC’nin hem de altcoin projelerinin bu ay koşmaya hazır olduğu anlamına gelebileceğini söyledi. Analist, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Bitcoin tüm bu hareketi geri kazandıkça, bu ay bir yardım rallisi olasılığı artıyor. Günlük zaman dilimindeki altcoin’ler de daha iyi görünmeye başlıyor. Bu, onlar için yüzde 50-100’lük bir yardım rallisi olabilir. Hazırlıklı olun.

Özellikle Bitcoin’e bakıldığında Van de Poppe, 30.400 doları ideal bir destek seviyesi olarak tanımlıyor ve hattın başarılı bir şekilde savunulması durumunda BTC’nin 35.000 dolara kadar yükselebileceğini ekliyor. Analist, aşağıdakileri söylüyor:

Bitcoin tekrar direnişe geçiyor ve deli gibi ortalıkta dolanıyor. Destek olarak 30.400 dolarlık bir bekletme görmek istiyorum. Sonunda bu tutarsa, 32.800 dolar ve potansiyel olarak 35.000 dolar göreceğimizi varsayıyorum.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.