2 Analistten Önemli Bitcoin Tahminleri: Bugün Başlıyor!

2 Analistten Önemli Bitcoin Tahminleri: Bugün Başlıyor!

Bitcoin tekrar 30 bin doların altında işlem görüyor. Yakın tarihli analizlerde Capo ve Rekt Capital, lider kripto para birimi hakkında uyarı verdi. Capo, kritik aşamanın bugün başlayabileceğini söylüyor.

Capo, Bitcoin için kritik aşamanın bugün başlayabileceğini söyledi

Popüler trader Crypto Capo, Bitcoin grafik analizinin Bitcoin ayıları için iyi, boğalar için ise kötü haber olduğunu söylüyor. Güncel BTC analizlerinde Capo, Bitcoin’in daha fazla düşebileceği konusunda uyarıyor.

Ek olarak Capo, bu yıl 2 Mayıs’ta paylaştığı bir grafiğe atıfta bulunarak yorumlarına açıklık getiriyor. Takipçilerine “yükselen (Bitcoin) kanal desteği sizce ne kadar sürer?” diye soruyor.

Analist artık, Bitcoin likit hale geldikçe Mayıs ayındaki tahminlerinin tutarsız kalacağını inanıyor. BTC’nin yakın fiyat düşüşünün, lider kriptoyu 22.000 dolar aralığına indirebileceğini düşünüyor.

Bu arada, analistin işaret ettiğini 21.865 dolar fiyat hedefine düşüş, %27’lik değer kaybı anlamına geliyor. Capo ayrıca Bitcoin için “son ayağın” bugünden itibaren başlayabileceğini söylüyor. Analizini, yatırımcıların fiyat hedeflerini tahmin etmelerine yardımcı olmak için yararlı olan matematiksel teknik analiz araçları olan fraktallar ve Fibonacci zaman uzantılarına dayandırıyor. Analiste göre fraktallara ve fibonacci zaman uzantılarına dayanarak, son adım (kapitülasyon) bugün başlayacak.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.