2 Analistten “Bitcoin, Solana ve ETH” İçin Önemli Tahminler

2 Analistten “Bitcoin, Solana ve ETH” İçin Önemli Tahminler

Bitcoin’de 40 bin dolar desteğini haber veren kripto analistleri, Solana ve ETH fiyatlarının tepki verebileceği kritik seviyeleri belirliyor.

Bitcoin, Solana ve ETH analizleri

Kripto analisti Justin Bennett, en son Youtube güncellemesinde Bitcoin 40.000 dolar destek seviyesini tutabildiği sürece 50.000 dolara ulaşmanın mümkün olduğunu söyledi. Analist BTC fiyatının bu seviyeye ulaşabilmesi için 46.000 dolar üzerinde günlük kapanış gerektiğini ekliyor. Bu seviye Bitcoin’in 2021 kapanış fiyatı olduğu için kritik. Bennet, fiyat 40.000 doların üzerinde kaldığı sürece karamsar senaryoların gereksiz olduğundan bahsediyor.

Bennett daha sonra Ethereum’a (ETH) geçiyor ve geçen yılın Kasım ayından itibaren ETH’nin azalan yörüngesini gösteren aşağıdaki grafiği paylaşıyor. Kripto gurusuna göre, ETH’nin onu en son 5 Ocak’ta 3.400 dolar seviyesine felaket bir düşüşün ortasında gördüğü bir fiyat olan 3.600 doları geri alabileceğine ikna etmek için iki kilit direnç çizgisini aşması gerekiyor. Bennet, şunlarla analizlerini tamamlıyor:

3,120 doların üzerinde ikna edici bir kapanış, muhtemelen ETH’nin yükseliş eğilimini sürdürecektir. Bununla birlikte, alıcıların 3.600 doları açığa çıkaran ilk yüksek seviyeyi elde etmek için 3.280 doları aldığını görmek isterim.

Bu Bitcoin modeli yükselişin habercisi olabilir

Bir diğer Youtube analisti InvestAnswers sunucusu, 411.000 izleyicisine son zamanlardaki ters baş-omuz formasyonunu vurgulayan bir Bitcoin grafiği gösteriyor. Uzmana göre model, dramatik bir piyasa dönüşünün habercisi.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.