2 Analist Bitcoin ve 4 Altcoin’e Yönelik Dev Tahminler Yaptı!

2 Analist Bitcoin ve 4 Altcoin’e Yönelik Dev Tahminler Yaptı!

Kripto analisti Justin Bennett, Bitcoin (BTC) ve 2 altcoin’in dibe vurmadan önce daha fazla düzeltme yapacağını tahmin ediyor. Bennett ayrıca, BTC’nin 35.000 dolara düşebileceğini söylüyor. Bir diğer ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe ise, BTC’nin yükselmeye devam etmek için 40.000 doları aşması gerektiğini söylüyor. Analist ayrıca, listesindeki 2 altcoin hakkındaki görüşlerini de açıklıyor. Kriptoks.com olarak, ünlü analistlerin görüşlerini ve analizlerini aktarıyoruz..

Analistler, Bitcoin için bu seviyelere dikkat çekiyor

Ünlü kripto para analisti Justin Bennett’e göre, Bitcoin’in yüksek seviyelerde tutunabilmesi, mevcut fiyatın altındaki çeşitli destek seviyelerinin nasıl davrandığına bağlı. Analist Bitcoin ile ilgili şunları söyledi.

Bitcoin‘in düşük seviye gelmeden önce 35.000 dolar bölgesini test etmesi için iyi bir şans olduğunu düşünmeye devam ediyorum. Tabii ki bu, önümüzdeki günlerde 37.600 dolar ve 39.500 dolar gibi seviyelerin tutulup tutulmayacağına bağlı olacak.

Yakından takip edilen kripto analisti Michaël van de Poppe ise, ABD Dolar Endeksi (DXY) karşısında Bitcoin’i (BTC) inceliyor. Analiste, BTC’nin yükselmeye devam etmek için 40.000 dolar seviyelerini aşması gerektiğini söylüyor Van de Poppe, Bitcoin’in yakın gelecekte bir yükseliş yaşayacağını, DXY grafiğinin de yükseliş sinyali verdiğini belirtti ve şunları ekledi.

Bitcoin’de kritik alan 40,000 dolar. Bu seviye kırılır ve ters çevrilirse, bence sırada 43 bin dolar var. Dolar da yükselmeye yakın.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.