2 Analist Bitcoin Tahmini ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu!

2 Analist Bitcoin Tahmini ve Fırlayacak Altcoin’leri Duyurdu!

Bitcoin boğaları, 16 Mart’ın Fed rüzgarını arkasına alarak 43 bin doları aştı. Çoğu büyük hacimli altcoin projesi, lider kriptonun haftalık %10 yükselişine çift haneli tepki veriyor. Analistlere göre Bitcoin’in hazırladığı uygun zeminde AVAX, SOL, DOT, ETC ve VET ilk toparlanan coin’ler olabilir. Tahminlerin kesinlik bulundurmadığını unutmadan güncel fiyat tahminlerini inceleyelim.

Bitcoin fiyat hareketleri altcoin rallisi için zemin hazırlıyor

Youtube kanalı Coin Bureau analisti “Guy”, Bitcoin’in (BTC) altcoin piyasalarını da beraberinde götürebilecek bir ralli için hazırlandığını söylüyor.

BTC’nin yükselen üçgen içinde yükselmeye devam ettiğini görebiliyoruz… Yükselen üçgen yukarı doğru kırılma eğilimi gösteriyor – bu, önümüzdeki haftalarda büyük bir BTC pompası görebileceğimiz anlamına geliyor. Kripto piyasasının geri kalanı da vahşi bir yolculukta.

Ethereum Classic’e (ETC) de bakan analist, ETC fiyatının sadece bir hafta önce 25.40 dolardan 39.34 dolara kadar olan son pump dalgası için bir açıklama yapıyor:

ETC’nin pump kaynağını tam olarak belirleyememiş olsam da, en iyi tahminim Ethereum’un PoS’a geçişinde kaydedilen ilerlemedir. Mevcut yükseliş uzun vadeli fiyat grafiğinde zorlukla yer alsa da, 50 dolar aralığı kırılmadı ve kırılması durumunda devamını getirebilir.

Bu içerik @finansman kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.