2 Analist: Bitcoin’in Haziran ve Temmuz Seviyesi Bunlar!

2 Analist: Bitcoin’in Haziran ve Temmuz Seviyesi Bunlar!

Analistler, Bitcoin fiyatının gelecek seviyelerini tahmin etmek için tarihsel verilere göz atıyor. Solana’nın mevcut durumunu Ethereum 2012 seviyelerine benzeten Inmortal’a göre, tarih tekerrür ederse SOL 20 dolarda dibe vurabilir. Bitcoin, Ethereum ve Solana için teknik seviyeler…

Bitcoin önümüzdeki aylarda hangi seviyelere işaret ediyor?

Yakından takip edilen bir kripto analisti Inmortal, Bitcoin (BTC) ve Solana’nın (SOL) yılın geri kalanında nasıl performans göstereceğine inandığını haritalıyor. En son analizlerinde Inmortal, 179.200 Twitter takipçisine önümüzdeki altı ay boyunca Bitcoin’in geniş bir aralıkta dalgalanacağını söyledi:

Yılın geri kalanında ölesiye sıkılacaksın. 25.000-27.000 dolar bölgesinde panik satışlar gelebilir.İnsanlar 38.000 dolarda FOMO’ya kapılacak.

Kısa vadede Inmortal, Bitcoin’in 32.500 dolardaki kritik direncine doğru toparlanacağını tahmin ediyor. Bunun için analist aşağıdaki grafiği paylaştı.

Analist, Solana’da bu seviyeleri takip ediyor

Inmortal’a göre SOL, ETH’nin %95 düşmeden ve 70 dolar civarında bir dibe vurmadan önce önce 1.400 ulaştığı Temmuz 2017 ile Ocak 2021 arasındaki Ethereum’un piyasa yapısını takip ediyor. Karşılaştırma için aşağıdaki grafikleri takip edebilirsiniz.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.