2 Analist, Bitcoin İçin Sıradaki Seviyeyi Açıkladı!

2 Analist, Bitcoin İçin Sıradaki Seviyeyi Açıkladı!

Bitcoin (BTC) fiyatı 40 bin doların altında dalgalanmaya devam ediyor. Fed başkanın dün geceki konuşmaları eşliğinde kripto para piyasasında hareketlilik başladı. Piyasa geneli 27 Ocak’ı çift hanelere ulaşmayan düşüşlerle geçirdi. Önümüzdeki kritik teknik seviyeler için analistlerin tahminlerine göz atalım. Twitter’dan Micheal Van de Poppe ilk analistimiz…

Bitcoin 35.800 dolar direncini savunmaya hazırlanıyor

Yakın tarihli strateji oturumunda Micheal Van de Poppe, BTC’nin 90 günün en düşük seviyesi olan 32.990 dolardan sıçramasına rağmen Bitcoin dibinin henüz gelmediğine inandığını söyledi. Analist, açıklamalarında, Bitcoin’in henüz kesin bir taban oluşturmadığını söylese de, BTC boğalarının hala bir rahatlama rallisini ateşleyebileceğinin altını çiziyor:

Bu durumda, BTC’de izlenmesi gereken seviye 35.800 dolar. Buradan sıçradık. Ancak bu aşamada 36.500 doları kıramazsak, 34.000 dolar testi muhtemel görünüyor… Bununla birlikte, 36.500 doların üzerine çıkıp bu 35.800 dolar seviyesini koruyorsak, bu yukarı yönlü ivmeyi artıracaktır.

Analistin sıçrama hedefine gelince, Van de Poppe Bitcoin’in 40.700 dolar direncine ulaşabileceğini söylüyor:

Bitcoin’in harika hareketi. Serinin geri alınmasından sonra 38.000 dolar ve muhtemelen 40.700 dolar testi için hazır.

Bu içerik @ekonomix kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.