2 Analist Bitcoin, Ethereum ve Algorand İçin Sıradakini Açıkladı!

2 Analist Bitcoin, Ethereum ve Algorand İçin Sıradakini Açıkladı!

Bitcoin 38 bin dolar civarında işlem görürken, RSI aşırı satım bölgesine yaklaştı. Altcoin piyasası da son günlerde oldukça durgun ve geçen haftadan bu yana ılımlı dalgalanmalar dışında sert düşüş olmadı. Bu yazıda, popüler Twitter ve Youtube analistlerinin Bitcoin, Ethereum ve Algorand tahminlerine göz atalım.

BTC, ETH ve Algorand (ALGO) analizleri

En son Youtube videosunda Benjamin Cowen, Ethereum’un (ETH) ATH seviyesi 4.865 dolara ne zaman geri dönebileceğine dair tahminlerini paylaştı. Analist, Ethereum’un 2021’in başından bu yana 2.000 ila 4.000 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü hatırlattı. Cowen, mevcut konsolidasyonunun sıra dışı olmadığını savunuyor:

Ayrıca, bu dalgalanmaların, yaklaşık bir yılda 40 kat getiri sağlayabilen bir varlık sınıfı için inanılmaz derecede normal olduğunu da unutmamalısınız. Bir yılda 40x mümkünse ve bir süre konsolide etmemiz gerekiyorsa, çoğu zaman bu konsolidasyon aşamaları sürebilir.

Kriptoks.com olarak analizlerini paylaştığımız Cowen, Ethereum’un yaklaşık 100 dolardan 4.000 doların üzerine çıktığı Mart 2020’den Mayıs 2021’e kadar Ethereum’un büyük rallisine atıfta bulunuyor. Analist ayrıca, Ethereum’un mevcut fiyat hareketinin, ikinci en büyük kripto paranın da parabolik bir dalgalanmayı ateşlemeden önce neredeyse bir yıl konsolide ettiği 2016’daki piyasa yapısına benzediğini söylüyor. Önümüzdeki dönem için bir yol haritası olarak Ethereum’un 2016 piyasa yapısını kullanan Cowen, 2022’nin ilk yarısı sona ermeden önce ETH’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine bir ralli öngörüyor.

Przybysz, 100 bin dolar tahminini paylaştı

Sıradaki analist Forrest Przybysz, Bitcoin’in bu yıl bu boğa piyasasında 102.000 dolara ulaşacağını düşünüyor. Kritik seviyeler olarak 30 ve ATH 69 bin dolar arasında şu seviyeleri belirliyor:

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.