15 Analist: DOGE ve Bu 4 Altcoin İçin Nisan Ortasını Bekleyin!

15 Analist: DOGE ve Bu 4 Altcoin İçin Nisan Ortasını Bekleyin!

15 Finder uzmanı, kripto para piyasası kapitalizasyonu 2 trilyon doların üzerine çıkmaya çalışırken, DOGE ve 4 altcoin için yakın gelecekteki fiyat dalgalanmaları hakkında tahminlerde bulunuyor…

15 kripto uzmanı Nisan ortası için önemli fiyat seviyeleri belirledi

Kriptoks.com olarak bildirdiğimiz üzere, birkaç gün önce boğalar Bitcoin’in 45 bin dolarlık direncin üzerine çıktığını ve 48 bin doları almaya hazır göründüğü gerçeğini kutluyordu. Ancak, grafikler hızla döndü ve Bitcoin sadece 45 bin dolar seviyesini değil, 44 bin dolar seviyesini de kırdı. Finder tarafından düzenlenen 15 uzmanın katıldığı kripto anketi de 18 Nisan haftası boyunca Bitcoin ve 5 altcoin’in fiyat hareketlerine ağırlık veriyor. Özellikle, uzmanların genel olarak bu hafta için tahminleri, birçok kişi mevcut düşük fiyatları bir indirim olarak gördüğü ve satın almanın satmaktan daha muhtemel olduğu için, bir önceki hafta “nötr”den “biraz yükselişe” dönüyor. Aşağıdaki tabloda, BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP ve SOL için geçen hatanın ve analistlerin güncel tahminleri yer alıyor. Görünüşe uzman LTC haricinde diğer kripto para birimlerinde boğa beklentilerini sürdürüyor.

Analistler bu hafta Bitcoin için boğa beklentilerini sürüyor. Argümanlar, Bitcoin’i 44 bin dolara iten düşüşü AB parlamentosunun gizliliği ihlal eden kripto işlem yasasını onaylamasıyla aynı zamana denk gelen 48.000 dolardan geri çekilmesine dayandırıyor.

BTC, ETH, DOGE, LTC, XRP ve SOL için önemli fiyat seviyeleri

Uzmanlar, Ethereum’un (ETH) ‘boğa’ olacağına inanıyor, oysa geçen hafta beklenti ‘hafif yükseliş’ oldu. Analistlere gçre ETH’nin yeni zirvelere giden yolu açması için 3.500 doları aşması gerekiyor.Dogecoin’e gelince, analistler bu hafta DOGE için ‘hafif yükseliş’ görüyor. 0.15 dolar direnci kırılırsa 0.17 dolarlık bir koşu daha bekliyorlar.Panelin Litecoin (LTC) hakkındaki kararı, Bitcoin’e benzer hareketler yaptığı için ‘hafif düşüşten’ ‘nötr’e gitti. Bununla birlikte, 125 doların üzerinde küçük ilerlemeler kaydetti ve yalnızca 120 dolara geri çekildi.Analistlere göre, şimdi ‘biraz yükselişte’ olan XRP, bir hafta önce ‘biraz düşüşteydi’. Daha fazla kazanç için konumunu koruması gerektiğine inanıyorlar.Son olarak, Solana (SOL) için Nisan ortasına kadar ‘yükseliş’ bekleniyor ve önceki haftanın ‘hafif yükseliş’ olduğu dönemdeki duruşunu değiştiriyor.

Bu içerik @heisenberg kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.