1 Ev ve 27 Aracı Kripto Para İçin Sattı: Kayıplara Karıştı!

1 Ev ve 27 Aracı Kripto Para İçin Sattı: Kayıplara Karıştı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bir gencin kripto para yatırımı damga vurdu. 1 ev ve 27 araba satarak kripto para piyasasına giren Durkun, toplam 12 milyon lira zarar etti. On sekiz gündür ortalıkta görünmeyen genci arama çalışmaları sonunda başarılı oldu. Canlı yayına bağlanan genç ve ailesi arasında hüzünlü anlar yaşandı.

1 ev ve 27 aracı kripto para piyasasına yatırdı

Ankara’nın Keçiören semtinde Ali Uğur Durkun, 1 ev ve 27 araba satarak kripto para yatırımı yaptı. En son 23 Mayıs’ta haber alınan Durkun, bir daha ailesinin önüne çıkmamaya söz verdi. Bu konuşmalar herkesin şaşkınlık içinde bir sessizliğe bürünmesine neden oldu. Anne ve baba, üzerlerinde borçları olduğunu ve ödediklerini iddia ederken, Durkun’un elde edilen son bilgilere göre 2 milyon lira değerindeki evi 900 bin liraya sattığı da ortaya çıktı. Aile oğullarının “ben 27 arabayı ve evi sattım. Ailemin yüzüne bakamam, onlarla görüşemem” diyerek kuzenini aradığını söyledi. Daha sonra kuzeninin Uğur’u kendilerine teslim ettiği söylediler.

12 milyon lirayı kripto paralara yatırdı

Bunun üzerine Durkun çifti, yardım için Müge Anlı’ya giderek Uğur’un iki gündür kaybolduğunu, kendisinden haber alalı 18 gün olduğunu ve onun hayatından endişe ettiklerini anlattı. Ailesinin toplam değeri 12 milyon TL’yi bulan varlıklarının yok edilmesinden sorumlu olan oğul, ailesinin çağrısını dinledikten sonra Müge Anlı ekibiyle iletişime geçerek şunları söyledi:

Aslında 27 değil 14 araç sattım. Böylece gerektiğini için terk ettim. Haklarını helal etsinler.

Aradan bir süre geçtikten sonra ailesi canlı yayını dinleyebilmesi için kendisine telefon verilmesinde ısrar etti. Durkun, “Haklarınız helal olsun. Şu anda ekleyeceğim bir şey yok. Daha sonra telefonu kapattı ve ‘Ben ne yaptığımın bilincindeyim’ dedi.

Bu içerik @orhan kullanıcısı tarafından Kriptoks.com'un herhangi bir müdehalesi olmadan oluşturulmuştur ve oluşturulan içerikten kullanıcının kendisi sorumludur.