Jelly

Jelly

JELLY
$0.001634701

Key Metrics

Price$0.001634701
Real Volume (24H)$0
MarketcapN/A
Fully Diluted Valuation$1,663,030
ATH$0.104951
ATH Date5/4/2022, 4:24:34 PM
ATL$0.0016479
ATL Date12/22/2022, 6:50:19 PM
Circulating SupplyN/A
Total Supply150M
WebsiteN/A
WhitepaperN/A
Popularity Rank11113
Chart
What is Jelly?

Jelly, madeni para ödülleri için bir protokolden daha fazlasıdır, gelişen bir Ödül Topluluğudur. Jetonların %55'i Ödüller, Jelly teşvikleri Platform Testi, Pazarlamada Büyüme, Likidite, Kullanıcı Etkileşimi ve İş Ortağı teşvikleri için ayrılmıştır. JellyDAO, Ödüllerin zaman içinde dağıtılmasında kritik bir rol oynar.

Airdrop'lar, Jelly'nin önemli bir özelliğidir ve Merkle Proofs, büyük ölçekli bir güvenilir listeleme sağlar. Projeler, belirteç yetkilendirmesi için Airdrip ve hak talebinde bulunmanın yeni bir güvenli yolu olan Fancy Claim dahil olmak üzere Jelly Factory'yi kullanarak kendi belirteç Airdrop'larını başlatabilir.

Çiftçilik, NFT'lerle daha eğlenceli ve Jelly'nin Çiftçilik özelliği de bir istisna değil. Stake edilen NFT'ler, stake edilen LP'leri ve kazanılan ödülleri talep etme erişimini temsil eder. Çiftlikler, beyaz listeleri, çoklu belirteçleri ve güncellenebilir bir ödüllendiriciyi destekler.

Staking, Jelly'nin yapışkan ödüller sunan başka bir özelliğidir. Kazanılmış emanet seçenekleri ve Jelly Protokolü için bir yönetim belirteci olan veJELLY ile staking tarifi, oylama uygulamalarına ve DAO'lara bağlanır.

Kullanıcılar, Jelly ile çalışan bir havuzda stake yaptıklarında, stake ettikleri konumlarını temsil eden bir NFT alırlar. Staking NFT'leri aktarılabilir, satın alınabilir/satılabilir, stake edilebilir/yığınlanamaz/talep edilebilir ve defi/NFT ekosisteminde kullanılabilir.

veJELLY Yönetim sembolüdür ve oylama için kullanılır. JELLY, Yapışkan havuzda kilitliyken kullanıcıların zamana bağlı konumunu temsil eder. Jelly DAO kurulduktan ve JELLY hayata geçirildikten sonra oylama mekanizmaları ve diğer kullanımlar hakkında daha fazla ayrıntı yayınlanacaktır.

Jelly'nin ön satışı yoktu ve ön sermayenin tamamı kurucu ekip tarafından sağlandı. Bu, Jelly'nin dokuz aylık bir avantaj elde etmesine, token'ı pazardaki bir ürünle piyasaya sürmesine, çekirdek geliştirme ekibini kurmasına ve topluluk sahipliğine odaklanmasına olanak sağladı. Toplam arzın %25'i (250 milyon) kurucu ekibe tahsis edildiğinden topluluk, Jelly'nin tamamen topluluk mülkiyeti ve gelişimine kendini adadığından emin olabilir.

Jelly, topluluğu destekleri ve katılımları için ödüllendiren bir protokoldür. Airdrops, Farming ve Staking gibi yenilikçi özellikleri, Jelly'yi kullanıcıların ödüller kazanması ve topluluğun büyümesine katılması için dinamik ve ilgi çekici bir platform haline getiriyor. JellyDAO'nun ödül dağıtımında ve topluluk yönetişiminde kilit bir rol oynamasıyla, kullanıcılar Jelly'nin uzun vadeli uygulanabilirliğine ve başarısına güveniyor.

Disclaimer

The investment information, comments, and recommendations provided here do not fall under the scope of investment consulting. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments provided here may not yield results that meet your expectations.

Stay ahead of the competition by accessing high-quality data, advanced tools, and expert research.

Try for Free

Top Assets

AssetPrice24HMcap
Loading...

We use cookies for personalization, social media, and analytics, and share usage data with partners.